O grantach europejskich na treningi z zarządzania

Ogłaszamy iż w ramach pogramu europejskiego „Wielkopolski Program Edukacyjny” na Konferencje Z Pracy W Zespole grant otrzymały wymienione tutaj projekty:
  • Projekt Szkolenia Grafików Komputerowych w przedsiębiorstwie Windykpol
  • Program Szkoleniowy dot. wdrażania nowoczesnych rozwiązań korporacyjnych bonusem motywacyjnym dla załogi.
  • Synteza i zastosowanie fluorokarbofunkcyjnych związków krzemoorganicznych
  • eksport anod magnezowych
  • zoptymalizowana metodyka produkcji paliwa II generacji w procesie depolimeryzacji odpadów
  • sporządzenie nowoczesnych metod szybkiej identyfikacji nicieni powodujących straty w gospodarce.
  • sporządzenie metodyki eksploatacji z wykorzystaniem kompleksu urabiającego ACT przez KGHM (28.92.1)
  • opracowanie i uruchomienie procedury produkcji regranulatu.
  • sporządzenie i implementacja procedury wytwarzania nowych leków generycznych
  • opracowanie i wdrożenie urządzenia do optycznego pomiaru i rozpoznawania kształtów w zastosowaniach przemysłowych. PKWiU: 26.51.66.0
  • sporządzenie i wdrozenie nowego wzornictwa w spółce BUDVAR Centrum S.A.
  • opracowanie techniki kontroli wiroprądami struktury, naprężeń i wad w lotniczych kołach zębatych zahartowanych indukcyjnie
  • platforma e-learningowa w zakresie specjalistycznych zagadnień podatkowych oraz ramowych programów wsparcia UE
  • proces stworzenia platformy produkcji i dystrybucji filmów fabularnych i dokumentalnych w internecie z zachowaniem ochrony praw autorskich.
  • reorganizacja Jagiellońskiwgo Parku i Inkubatora technologii - Life Science.
  • wzmocnienie działalności importowej firmy Aqua Nurt o nowe rynki Europy Zachodniej
  • model umawiania terminów szkoleń i koordynacji zasobów w czasie rzeczywistym dla szkół i ośrodków nauki jazdy.
  • opracowanie portalu rezerwacji miejsc noclegowych Relaxin
  • wdrożenie serwisu Rabateo.com - implementacja nowej innowacyjnej usługi w obszarze programów rabatowo - lojalnościowych.
  • implementacja nowoczesnego zespołu produkcyjno-usługowego w sektorze usług medycznych.
  • uruchomienie planu Rozowju importu w przedsiębiorstwie AXXEL Sp. z o.o.
  • wdrożenie do asortymentu ZETKAMA S.A. typoszeregu zaworów balansowych przyszlościowej konstrukcji.
  • uruchomienie e-usług ułatwiających prowadzenie inwestycji budowlanych i remontowych
  • zbudowanie inteligentnej wyszukiwarki producentów mebli oraz wirtualnego narzędzia do procesowania i wyceny aranżacji pomieszczeń
  • stworzenie elektronicznego serwisu narzędziowego przekazywania wiadomości dźwiękowych grupom odbiorców.
  • zbudowanie cyfrowego serwisu wspierającego zarządzanie projektami grupowymi.

26.05.2016. 00:08