Baza subwencji na szkolenia z zarządzania

Pracownicy ze współpracujących z nami stale podmiotów aplikowali o granty i pod opieką naszych doradców dostarczyli adekwatne zgłoszenia do instytucji finansujących. Ogłaszamy iż w ramach funduszu unijnego „Kujawsko Pomorski Program Pomocowy” na weekendowe Pracownicze Szkolenia Twórcze Myślenie pomoc otrzymały wymienione tutaj przedsięwzięcia:
  • Szkolenie Jakości w przedsiębiorstwie Konwikpol
  • Program Szkoleniowy dot. rozwoju efektywności bonusem motywacyjnym dla załogi.
  • "sporządzenie i wdrożenie inteligentnego resolwerowego pozycjonera siłowników pneumatycznych przeznaczonych do pracy w strefach zagrożonych wybuchem"
  • eksport na rynki europejskie czynnikiem ekspansji spółki Invenview
  • innowacyjny system zbierania, archiwizacji i analizy wyników pomiarów procesu produkcyjnego
  • innowacyjny portal e-usług - zarządzania szczepieniami
  • opracowanie i implementacja technologii chemicznej segregacji i utylizacji odpadów komunalnych.
  • opracowanie i wdrożenie nowej e-usługi - zdalnej strategicznej gry decyzyjnej.
  • opracowanie i uruchomienie wzoru użytkowego skrzynki narzędziowej i magazynowej
  • opracowanie nowych materiałów i wdrożenie ich do produkcji uszczelnień karoseryjnych.
  • opracowanie oraz uruchomienie produkcyjne innowacyjnych aluminiowych procesów architektonicznych o podwyższonych własnościach izolacyjnych
  • platforma e-learningowa do nauki języka angielskiego dedykowana dla młodzieży dyslektycznej
  • przygotowanie harmonogramu importu nowoczesnego projektu Informatycznego
  • przygotowanie terenów inwestycyjnych dla lokalizacji Strefy Inwestycyjnej w Gminie Brójce
  • system monitorowania jakości energii elektrycznej z przesyłem danych po GSM.
  • wdrożenie koncepcji ekspansji importu platformy bezpieczeństwa użytkowników urządzeń mobilnych
  • stworzenie mobilnego serwisu wirtualnych e - porad w zakresie energooszczędności i poszanowania energii w budynkach.
  • wdrożenie nowoczesnego modelu B2B w ramach usług serwisowania i utrzymania ruchu w Queris Sp. z o.o.
  • implementacja nowoczesnego modelu elektronicznej wymiany zasobów typu business to business.
  • implementacja modelu teleinformatycznego przeznaczonego do wymiany rejestrów i koordynacji działań pomiędzy partnerami w procesie projektowania i przygotowywania opracowań branżowych niezbędnych do realizacji przedsięwzięć budowlanych.
  • implementacja autorskiej metodyki zmierzającej do wprowadzenia nowego produktu odkuwki korbowodu
  • wypracowanie modernizacyjnego portalu informacyjno-społecznościowego dla dzieci i ich rodziców w Krakowie.
  • wypracowanie mobilnego portalu do rezerwacji biletów lotniczych, wzbogaconego o innowacyjne kryteria wyszukiwania
  • zbudowanie zdalnego serwisu do Optymalizacji Wyboru Ofert zakupu towarów i usług.
  • wypracowanie cyfrowego serwisu pomagającego ocenić gospodarstwo rolne pod względem minimalnych wymagań wzajemnej zgodności

04.11.2016. 00:04